Olemus

Teraapia

Pakume kaugseansse ja nõustamist Zoomi vahendusel. Võtame inimesi vastu ka Järvamaal, Köisis.

Kui tunnet kutset siis kirjuta meile valgusesonumid@gmail.com

♥️Intuitiivne lugemine ja personaalsed kanaldused: Võid tellida meilt personaalse lugemise, millel võid ise aktiivselt osaleda, või tellida meilt eelnevalt salvestatud lugemine, mille lingi sulle saadame.

♥️Pere- ja grupiteraapia: Lastega ja koos peredega võimalik vestlus ning perenõustamine, erinevad loovtegevused, hobuse või poniga suhtlemine. Meil on ka suur indiaanitelk, mis mahutab kuni 20 inimest.

♥️OlemusTeraapia on meie sügav ja äratuntud soov olla teenistuses. See on meie taotluste ja palvetega loodud Püha Ruum kus Sul on võimalus kohtuda Iseendaga. Juhatame Sind ikka ja alati sügavamasse ühendusse enda Väega. Saad ligipääsu informatsioonile mis sind valgustab, et näeksid enda võimekust Looja ja Hingena.

Meie meetoditeks on :

🪶Intuitiivteraapia (tunnetuslik tajumine).

🪶Heli (trumm, harmoonium, kõristid, helikausid, kitarr, hääl jpm).

🪶Taotluslikud palved.

🪶Nõustamine, coaching.

🪶Harjumuste ning uskumuste, emotsionaalsete traumade nägemine ning vabastamine, muutmine.

🪶Vaimne ning hingeline toetus.

🪶Reiki.

🪶EMF.

Oleme kanaliks, et vahendada sulle tõe ja armastuse sagedust, aitamaks sul tõsta oma sagedust tasemele, kus näed, et sinu sees on kõik ressursid ja vägi. Läbi selle saad luua vajalikud muutused, et elada oma olemuses ning käia mööda Hingeteed. Meie Eesmärgiks on sind juhatada ja toetada sinu kõrgeima potentsiaali avanemist kõige positiivsemal moel. Tegemist on terviklikkuse õppe vibratsioonilise puudutusega – kõik on üks ja südamesse naasmine. Eeskätt kohapeal, kuid vajadusel ka kaugseansina.

Virgumise üks osa on pühendumine tõele, armastusele ning oma hinge missioonile. See nõuab oma varjupoolele otsavaatamist ning julgust olla läbipaistev, aus ning vastutuse võtmist. Kui me ei süüdista enam teisi oma ebaõnnes, vaid mõistame, et me ise oleme oma eluloo autorid, saame tõeliselt elama hakata, terveneda ning eeskätt lõpetada enda kehvasti kohtlemine.

Mis teraapia see täpselt on? Millega me inimesi aitame?

Olemusteraapias pakume sulle eeskätt ruumi ning peeglit, et kohtuksid endaga ning et jõuaksid võimalikult kiirelt ja pehmelt koju – iseendasse, oma olemusse, sellesse, kes sa päriselt oled ning kellena tunned end väga mugavalt ning säravalt.

♥️Võid tulla ka lihtsalt olemise teraapiasse, koos meie ja me hobuste/ponidega. Vahel on kõik, mida vajame aeg ja ruum, mille enda jaoks võtame, et vaadata sügavamale nign tunnetada enda sisemist tõde, kutset ja olemust.

♥️Võid tulla meie nõustamise ja coachingu seansile, mis sinu personaalset arengut kiirendab. Sea taotluseks oma hinge missiooni väestamine, oma keha ning teadvuse tervendamine, kalibreerimine armastuse sagedusele, usalduse taastamise või mis iganes tuge või nõu su MEEL parasjagu vajab. Elame kesk Eesti looduses ning meie teraapia abilisteks on tihti loodus ja loomad.

♥️Võid tulla meie juurde energiateraapia seansile, kus sinu meele aktiivne osalus on väiksem ning saad minna sügavamale tunnetusse ning lõdvestumisse, et harmoniseeruda ja lõimida oma olemuse, hinge ja maise aspekti. Kasutame vastavalt sinu vajadusele sümbioosi erinevatest praktikatest ja tervendusmeetoditest nii neid, mis sünnivad kohapeal, kui ka laiemalt levinud teraapiaid nagu reiki, helitervendus, sõna, laul, aroomiteraapia, massaaž, emf, rännak ja teetatervendus jm 

♥️Olemusteraapia on intuitiivteraapia, seega on see suure tõenäosusega kombinatsioon neist mõlemast – kõneleme su meelega ning aitame tal häälestuda südame ja hingetee teenriks; Tervendame ja pühitseme su keha – sinu maist kosmosejaama ning templit; Lisaks vahendame sinu hinge ja vaimse toetajaskonna, algallika ja inglite sõnumeid, mis teenivad sind hetkes kõrgeimal viisil.

Armastusega
Erik ja Liina.